گریس های صنایع سیمان و معادن

کارخانه های صنایع معادن مخصوصا سیمان از گریس و روغن های خاصی برای روانکاری دنده های باز و بیرینگ های سنگین خود استفاده می کنند. پیش تر تمامی نیاز های کشور به گریس صنایع سیمان و معادن، با واردات روانکار های خارجی تامین می شد. 

اما شرکت پترو پرند پارت با هدف تامین روانکار های مورد نیاز صنایع مختلف کشور، طی سال ها تحقیق و توسعه، موفق به تولید روانکار های بسیار با کیفیت برای صنایع معادن به ویژه کارخانه های سیمان شده است.

تامین روانکار های مورد نیاز کارخانجات سیمان در ایران، از جمله بزرگ ترین دست آورد های شرکت پترو پرند پارت در این سال های اخیر بوده، و مفتخریم که توانستیم با تلاش بی وقفه مقدار قابل توجهی از واردات این گونه محصولات بکاهیم. در ادامه انواع گریس صنایع سیمان تولید شده توسط پترو پرند پارت را مشاهده کنید.

گریس چرخ دنده های باز گرافیتی
روغن چرخ دنده باز ویسکوزیته بالا
(Open Gear Fluid)
گریس گرافیتی با گرانروی بسیار بالا
گریس گرافیتی با گرانروی بسیار بالا
گریس گرافیتی با گرانروی بالا
گریس گرافیتی با گرانروی بالا
گریس لپینگ چرخ دنده باز
روانکار گرافیتی مخصوص رینگ کوره های دوار

گریس صنایع سیمان و معادن : مخصوص دنده های باز

گریس PX3-301 یک روانکار حرفه ای مخصوص صنایع سیمان طراحی شده است. این محصول جهت روانکاری چرخ دنده های باز در صنایع سیمان و معادن که تحت فشار, دمای بالا و دور چرخش پایین هستند مورد استفاده قرار می گیرد. 

قدرت روانکاری بی نظیر, قابلیت اسپری شدن, مقاومت حرارتی بسیار بالا, و مقاومت عالی در برابر آب, از جمله خواص این گریس می باشد. همچنین, این محصول قابلیت کارکرد در محدوده دمایی 20- تا 180+ درجه سانتی گراد را دارا می باشد.

این گریس بر پایه صابون سولفنات کلسیم و مرغوب ترین روغن های معدنی و سنتتیک طراحی و تولید شده است. صابون سولفنات کلسیم پایداری مکانیکی عالی و مقاومت حرارتی بسیار بالایی را به این گریس  می دهد. 

همچنین, موجب مقاومت بسیار  بالای این محصول در برابر آب می شود. روغن های معدنی و سنتتیک مرغوب ویسکوزیته بالا در این گریس قابلیت اسپری شدن آسان را به این محصول می دهد. 

این گریس صنایع سیمان طراحی شده برای دنده های باز، حاوی پودر گرافیت با کیفیت بسیار بالا می باشد. از این رو, می تواند چرخ دنده های سنگین تحت فشار و بار های مکانیکی بالا را به سهولت روانکاری کند. 

همچنین, این محصول دارای افزودنی های ضد زنگ زدگی و سایش می باشد, تا بتواند از سطوح فلزی حفاظت کند. بعلاوه, این گریس چسبندگی بسیار خوبی به سطوح فلزی دارد و کاملا ضد آب و شستشو می باشد.

ویژگی های گریس PX3-301

این محصول جهت روانکاری دنده های باز صنایع سیمان (OPEN GEAR) طراحی و تولید شده است. از دیگر کاربرد های این محصول می توان به روانکاری موارد زیر اشاره کرد:
  • روانکاری انواع چرخ دنده های باز تحت فشار و دمای بالا تا 180+ درجه سانتی گراد
  • روانکاری دنده های باز سنگین کوره های دوار
  • خشک کن ها, آسیاب های توپی, ابزار های حفاری, زنجیر و کابل های بزرگ
گریس صنایع سیمان پترو پرند پارت