گریس گرافیتی پترو پرند پارت

شركت دانش بنیان پترو پرند پارت، تولید كننده انواع گریس گرافیتی با بهترین كیفیت است. این گریس با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و بر پایه های لیتیم و یا بنتون و سولفونات كلسیم به درخواست مشتری تولید می شود. 

گریس گرافیتی بیشتر در یاتاقان ها و چرخ دنده باز در دستگاه هایی كه تحت فشار و ارتعاشات بالا و دور آهسته كار می كنند استفاده می شود. عمده مصرف این گریس در چرخ دنده های باز و یاتاقان های سنگ شكن ها و آسیاب های غلطکی در صنایع معادن و فولاد می باشد.

گریس گرافیتی (گرافیته) پترو پرند پارت
گریس گرافیتی با گرانروی بالا
گریس چرخ دنده های باز گرافیتی
گریس گرافیتی با گرانروی بسیار بالا

گریس گرافیتی پایه لیتیوم برای یاتاقان های تحت فشار سنگین

این گریس بر پایه روغن معدنی و صابون لیتیم تولید می شود. گریس گرافیت دارای پودر گرافیت میکرونی و افزودنی های ضد فشار، ضد سایش و آنتي اكسیدان می باشد. گریس گرافیت از یاتاقان هایی كه تحت فشار و ارتعاشات زیاد و ضربه های سنگین و با دور آهسته هستند به خوبی محافظت می كند.

یاتاقان ها معمولا بیشترین آسیب را به هنگام استارت دستگاه می بینند. زیرا به هنگام استارت دستگاه، فیلم روانكاری كافی بین دو سطح فلز در یاتاقان موجود نمی باشد. گریس گرافیتی با كاهش دادن سایش در موقع استارت دستگاه، از یاتاقان محافظت كرده و عمر دستگاه را بیشتر می كند. زیرا در صورت نبود فیلم روانكاری كافی، ذرات گرافیت به سطح فلز چسبیده و مانع سایش می شود.

ویژگی های گریس گرافیته لیتیوم

موارد کاربرد

گریس گرافیته پایه لیتیوم

گریس گرافیتی پایه سولفونات كلسیم برای چرخ دنده باز

گریس 301-PX3 از روغن پایه معدنی با شاخص گرانروی بالا و صابون کمپلکس سولفونات كلسیم تولید شده است. این گریس دارای روانكار گرافیت میكرونی و افزودنی های EP و ضد سایش می باشد. وجود صابون سولفونات كلسیم در این گریس موجب بالا رفتن مقاومت این گریس در برابر فشار هاي سنگین مي شود. این گریس مي تواند در آزمون تعیین مقاومت روانكار در برابر فشار (2596 D ASTM) ،بیش از ٧٠٠٠ نیوتون فشار را تحمل كند.

علاوه بر قابلیت تحمل فشار های سنگین، گریس گرافیته 301-PX3 مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت دارد. نقطه قطره ای شدن این گریس در آزمون ASTM-D-566 بالای ٢۵٠ درجه سانتی گراد می باشد. در حالی که نقطه قطره ای شدن گریس های مشابه خارجی حدود ١٨٠ تا حد اکثر ٢٠٠ درجه سانتی گراد است. در نتیجه این گریس حتی در دما های بالا ساختار خود را حفظ کرده و از دنده باز حفاظت می کند.

گریس گرافیتی 301-PX3 با ایجاد فیلم روانکاوی قوی بر روی سطح دنده، از برخورد فلز به فلز جلوگیری می کند. در نتیجه میزان سایش کنترل شده و از پیتینگ جلوگیری می شود.

ویژگی های گریس گرافیته کلسیم سولفنات

موارد کاربرد

گریس گرافیتی پایه سولفنات کلسیم