گریس لیتیوم کمپلکس
PX3-100 LX2

گریس PX3-100 LX2 بر پایه روغن های معدنی با کیفیت و غلیظ کننده صابون لیتیوم کمپلکس تولید شده است. این گریس دارای افزودنی های تحمل فشار (EP), ضد سایش, ضد خوردگی و آنتی اکسیدان است که موجب بالا رفتن سطح عملکرد گریس و طولانی تر شدن عمر آن می شوند. گریس PX3-100 LX2 مخصوص روانکاری بیرینگ هایی که در حرارت بالا و دور گردش متوسط تا سریع کار می کنند طراحی شده است.

کاربرد گریس لیتیوم کمپلکس
PX3-100 LX2

  • بیرینگ هایی که در حرارت بالا و دور گردش متوسط تا سریع کار می کنند:
  • موتور های الکتریکی که در حرارت بالا کار می کنند
  •  بیرینگ چرخ وسایل نقلیه سنگین وسبک
  • فن های صنعتی
  • دمنده هوا صنعتی و …

توضیحات گریس لیتیوم کمپلکس PX3-100 LX2

این محصول بر پایه صابون کمپلکس لیتیوم و مرغوب ترین روغن های معدنی طراحی و تولید شده است. صابون کمپلکس لیتیوم پایداری مکانیکی عالی و مقاومت حرارتی بسیار بالایی را به این محصول می دهد.

روغن های معدنی مرغوب در این گریس در برابر اکسید شدن در دمای بالا مقاومت بسیار خوبی دارند. بنابر این, به این محصول قابلیت روانکاری عالی در محدوده دمایی 20- تا 150+ درجه سانتی گراد را می دهد. در صورتی که روانکاری به صورت مکرر انجام شود, این گریس می تواند تا حداکثر دمای 180+ درجه سانتی گراد کاربرد داشته باشد. 

همچنین, این محصول دارای افزودنی های ضد زنگ زدگی و سایش می باشد, تا بتواند از سطوح فلزی حفاظت کند. بعلاوه, این گریس چسبندگی بسیار خوبی به سطوح فلزی دارد و ضد آب و شستشو می باشد.