گریس لیتیوم PX3-220 EP2

گریس لیتیوم PX3-220 EP2 بر پایه روغن های معدنی با کیفیت و غلیظ کننده صابون لیتیوم تولید شده است. این گریس دارای افزودنی های تحمل فشار (EP), ضد سایش, ضد خوردگی و آنتی اکسیدان است که موجب بالا رفتن سطح عملکرد گریس و طولانی تر شدن عمر آن می شوند. گریس PX3-220 EP2 مخصوص روانکاری بیرینگ ها, لولا ها و انواع سطوح محرک که تحت فشار های سنگین و ارتعاشات زیاد کار می کنند طراحی شده است.

کاربرد گریس لیتیوم EP

  • ماشین آلات ساختمانی
  • چرخ و بوم جرثقیل ها
  • بیرینگ چرخ خودرو های سبک و سنگین
  • نوار نقاله
  • سنگ شکن و …

توضیحات گریس لیتیوم EP

این محصول بر پایه صابون لیتیوم و مرغوب ترین روغن های معدنی طراحی و تولید شده است. هیدروکسی استئارات لیتیوم پایداری مکانیکی عالی و مقاومت حرارتی خوبی را به این محصول می دهد.

روغن های معدنی مرغوب در این گریس در برابر اکسید شدن در دمای بالا مقاومت بسیار خوبی دارند. بنابر این, به این محصول قابلیت روانکاری عالی در محدوده دمایی 20- تا 130+ درجه سانتی گراد را می دهد.

گریس لیتیوم EP دارای افزودنی های مختلف ضد فشار (EP) می باشد. از این رو, می تواند بیرینگ های تحت فشار و بار های مکانیکی بالا را به سهولت روانکاری کند.

همچنین, این محصول دارای افزودنی های ضد زنگ زدگی و سایش می باشد, تا بتواند از سطوح فلزی حفاظت کند. بعلاوه, این گریس چسبندگی بسیار خوبی به سطوح فلزی دارد و کاملا ضد آب و شستشو می باشد.