گریس لیتیوم PX3-100 MP2

گریس لیتیوم پترو پرند پارت یک روانکار چند منظوره برای تمامی صنایع می باشد. پایداری مکانیکی, طول عمر بالا, و مقاومت خوب در برابر آب, از جمله خواص این گریس می باشد. همچنین, این محصول قابلیت کارکرد در محدوده دمایی 20- تا 130+ درجه سانتی گراد را دارا می باشد. این گریس بر پایه روغن معدنی با کیفیت و غلیظ کننده صابون لیتیوم تولید شده است و دارای افزودنی های ضد سایش, ضد خوردگی و آنتی اکسیدان است.

گریس لیتیوم نسوز پترو پرند پارت

برگه مشخصات محصول

کاربرد گریس لیتیوم PX3-100 MP2

این محصول یک روانکار حرفه ای و چند منظوره بوده و در موارد بسیاری کاربرد دارد, از جمله:
  • روانکاری قسمت های مختلف خودرو
  • موتور های الکتریکی
  • بیرینگ های آب بندی شده
  • بیرینگ های پمپ آب
  • یاتاقان های ضد اصتحکاک و مسطح
  • کوبلینگ های موتور های الکتریکی
  • پمپ ها و کمپرسر ها
  • نوار نقاله و …

توضیحات گریس لیتیوم
PX3-100 MP2

این محصول بر پایه صابون لیتیوم و مرغوب ترین روغن های معدنی طراحی و تولید شده است. هیدروکسی استئارات لیتیوم پایداری مکانیکی عالی و مقاومت حرارتی بسیار بالایی را به این محصول می دهد.

روغن های معدنی مرغوب در این گریس در برابر اکسید شدن در دمای بالا مقاومت بسیار خوبی دارند. بنابر این, به این محصول قابلیت روانکاری عالی در محدوده دمایی 20- تا 120+ درجه سانتی گراد را می دهد.

گریس نسوز لیتیوم دارای افزودنی های ضد زنگ زدگی و ضد سایش می باشد, تا بتواند از سطوح فلزی حفاظت کند. همچنین, این گریس چسبندگی بسیار خوبی به سطوح فلزی دارد و ضد آب و شستشو می باشد.

این گریس دارای افزودنی های آنتی اکسیدان نیز می باشد. این افزودنی ها از فرایند شیمیایی اکسیداسیون که موجب تخریب روغن و افت کیفیت گریس می شود جلوگیری می کنند. در نتیجه عمر این گریس نسبت به گریس هایی که افزودنی آنتی اکسیدان ندارند بسیار بیشتر است.

لازم به ذکر است که رنگ گریس نسوز لیتیوم و دیگر محصولات به هیچ عنوان نشان دهدنه خواص آن محصول نمی باشد. رنگ دانه های استفاده شده تنها جهت زیبا سازی محصولات بوده و طبق درخواست مشتری امکان پذیر می باشد.

همچنین, بوی گریس لیتیوم و دیگر محصولات تحت تاثیر افزودنی های جامد و روغن پایه گریس می باشد. بنابر این, بسته به میزان و نوع مواد استفاده شده, بوی گریس قابل تغییر است و نشان دهده خواص و مرغوب بودن محصول نمی باشد.

در شرایطی که تحت فشار های بالا می باشد از گریس لیتیوم PX3-220 EP2 استفاده کنید. 

گریس لیتیوم پترو پرند پارت