گریس سیم بکسل

بسته به محیط مصرف، دما، و فشار، گریس های متفاوتی برای سیم بکسل ها استفاده می شود. مثلا سیم بکسل هایی که در صنایع مختلف دریایی استفاده می شوند، باید در برابر آب بسیار مقاوم باشند و همچنین از زنگ زدکی سطوح جلو گیری کنند.

زمانی که سیم بکسل تحت فشار باشد، اصطحکاک بسیاری بین لایه های درونی و بیرونی کابل به وجود می آید. از این رو، استفاده از گریس نا مناسب می توانید موجب سایش، خوردگی، و در نهایت کوتاهی عمر کابل شود. به همین دلیل استفاده از یک گریس سیم بکسل مناسب می تواند به صرفه جویی در زمان و هزینه بسیار کمک کند.

گریس مخصوص سیم بکسل و کابل
گریس سیم بکسل گرافیتی
گریس سیم بکسل زیست تجزیه پذیر

گریس سیم بکسل گرافیتی PX3-302

گریس مخصوص سیم بکسل گرافیتی یک روانکار باكيفيت بالا، با قابليت چسبندگی عالی می باشد كه بر پایه روغن های معدنی با کیفیت با ویسکوزیته بالا و تلغیظ کننده کلسیم سولفونات تهیه شده است. این محصول حاوی پودر گرافيت با بالاترین کیفیت و خلوص بوده و عاری از هرگونه فلزات سنگین می باشد. این گریس بعنوان یک روانکار با کیفیت و قابل اطمینان برای سیم بکسل ها استفاده می شود و موجب بالا رفتن طول عمر آنها می شود.

گریس سیم بکسل تجدید پذیر PX3-303

گریس  PX3-303  بر پایه روغن گیاهی با گرانروی بالا و غلیظ کننده بنتون تولید شده است.  همچنین این گریس دارا ی افزودنی های تحمل فشار (EP)، ضد سایش، ضد خوردگی و آنتی اکسیدان و روانکار های جامد میکرونی است که موجب بالا رفتن سطح عملکرد گریس و طولانی تر شدن عمر آن می شوند. گریس PX3-303 مخصوص روانکاری سیم بکسل های فولادی که در معرض شرایط جوی قرار دارند طراحی شده است. این گریس بسیار ضد آب است و از سطح فلز در برابر خوردگی و سایش حفاظت می کند.