گریس چرخ دنده باز

دنده های باز در صنایع مختلف، بسته به شرایط آب و هوایی، سرعت چرخش، و سایز دنده ها، از گریس های متفاوتی برای روانکاری و حفاظت استفاده می کنند. شرکت پترو پرند پارت، با استفاده از روغن های معدنی و سنتزی، غلیظ کننده ها و افزودنی های مرقوب، قادر به طراحی و تولید انواع گریس چرخ دنده باز برای هر نوع شرایطی می باشد.

کارخانجات سیمان و فولاد در ایران، بزرگ ترین مصرف کنندگان این محصولات پترو پرند پارت می باشند.

گریس چرخ دنده های باز گرافیتی
گریس لپینگ چرخ دنده های باز
روغن چرخ دنده باز ویسکوزیته بالا
(Open Gear Fluid)

گریس چرخ دنده باز

گریس دنده باز با پایه سولفونات کلسیم یک روانکار حرفه ای مخصوص صنایع سیمان می باشد. این محصول جهت روانکاری چرخ دنده های باز تحت فشار, دمای بالا و دور چرخش پایین مورد استفاده قرار می گیرد. 

قدرت روانکاری بی نظیر, قابلیت اسپری شدن, مقاومت حرارتی بسیار بالا, و مقاومت عالی در برابر آب, از جمله خواص این گریس می باشد. همچنین, این محصول قابلیت کارکرد در محدوده دمایی 10- تا 180+ درجه سانتی گراد را دارا می باشد.

گریس چرخ دنده باز پترو پرند پارت

ویژگی های گریس چرخ دنده باز

کاربرد گریس دنده باز PX3

این محصول جهت روانکاری دنده های باز صنایع سیمان (OPEN GEAR) طراحی و تولید شده است. از دیگر کاربرد های این محصول می توان به روانکاری موارد زیر اشاره کرد:
  • روانکاری انواع چرخ دنده های باز تحت فشار و دمای بالا تا 180+ درجه سانتی گراد
  • روانکاری دنده های باز سنگین کوره های دوار
  • خشک کن ها, آسیاب های توپی, ابزار های حفاری, زنجیر و کابل های بزرگ

توضیحات تکمیلی گریس دنده باز

این گریس چرخ دنده باز بر پایه صابون کمپلکس سولفونات کلسیم و مرغوب ترین روغن های معدنی طراحی و تولید شده است. صابون کمپلکس سولفونات کلسیم پایداری مکانیکی عالی و مقاومت حرارتی بسیار بالایی را به این محصول می دهد. همچنین, موجب مقاومت بسیار  بالای این محصول در برابر آب می شود.

روغن های معدنی مرغوب با ویسکوزیته بالا در این گریس دنده باز ، قابلیت اسپری شدن آسان را به این محصول می دهد. همچنین, این محصول قابلیت روانکاری عالی در محدوده دمایی 10- تا 180+ درجه سانتی گراد را دارد.

گریس چرخ دنده باز PX3-301 حاوی پودر گرافیت با کیفیت بسیار بالا می باشد. از این رو, می تواند چرخ دنده های سنگین تحت فشار و بار های مکانیکی بالا را به سهولت روانکاری کند. 

همچنین, گریس دنده باز PX3-301 دارای افزودنی های ضد زنگ زدگی و سایش می باشد, تا بتواند از سطوح فلزی حفاظت کند. بعلاوه, این گریس چسبندگی بسیار خوبی به سطوح فلزی دارد و کاملا ضد آب و شستشو می باشد.