پترو پرند پارت

پیشتاز در طراحی و تولید گریس و روانکار های خاص و صنعتی

شرکت دانش بنیان پترو پرند پارت, تحت پوشش اداره صنایع و معادن استان مرکزی در سال 1381 به منظور تولید فراورده های نفتی تاسیس شد. شرکت پترو پارت پرند به عنوان اولین تولید کننده گریس های فوق تخصصی در کشور با بکار گیری مرکز تحقیقاتی پترو پرند پارت در اروپا و کسب تکنولوژی های روز دنیا و با استفاده از تجهیزات مدرن تولیدی, قادر به طراحی و تولید بیش از 50 نوع روانکار فوق تخصصی و گریس های سفارشی و درخواستی مشتری می باشد.

اکنون پس از سالها تلاش و کسب تجربه در جهت نو آوری, متکی بر بیش از 10 سال فعالیت و شناخت بازار های داخلی و خارجی می باشد, مفتخر است کلیه محصولات خود را در بسته بندی های زیبا و با رعایت استاندارد های ملی و بین المللی و با بالاترین کیفیت به مشتریان محترم عرضه نماید. ضمنا این شرکت آمادگی آن را دارد که تحصیلات و اطلاعات لازم, و نیز نمونه کالای درخواستی را در اختیار متقاضیان قرار دهد و همچنین امکان تولید انواع گریس و روغن های صنعتی بر اساس نیاز و سفارش مشتری نیز فراهم می باشد. 

اطمینان داریم که با اشاعه فرهنگ راستی و درستی و نهادینه کردن صحت, دقت و سرعت در تولید, شاهد آرامش خاطر متقاضیان و امنیت افتصادی در جامعه باشیم. سعی و هدف ما همواره رفع کامل واردات و نیازهای تمامی صنایع به محصولات خارجی بوده و آماده ارائه انواع مشاوره رایگان در راه رفع مشکلات موجود صنایع کشور در بخش روانکارها می باشیم.

QUALITY INSURANCE
QUALITY INSURANCE
بیمه کیفیت ایران
بیمه کیفیت ایران
پترو پرند پارت
پترو پرند پارت
استاندارد پترو پرند پارت